המשרד מעניק שירותים חוץ ארגוניים בתחומי החשבונאות והמיסים באמצעות מתן מענה לפתרונות עסקיים פשוטים ומורכבים כאחד.
בין היתר, המשרד מעניק שירותי הנהלת חשבונות, חשבות שכר, הצהרות הון, מיסוי וכן דיני עבודה, מתן שירותי חשבות וניהול כספים במיקור חוץ לרבות, ניהול תזרים, ניתוחי תקציב, מתן שירותי ביקורת פנימית, ניתוח פעילות עסקית של ישויות, לווי תהליך רה-אורגניזציה כדאיות השקעה ועוד.

להלן עיקרי השירותים

שירותי הנהלת חשבונות

כידוע, בהתאם להוראות ניהול ספרים, כל עסק מחויב לבצע הנהלת חשבונות. משרד רפי רפאל מעניק שירותי הנהלת חשבונות מקצועיים לעסקים וחברות. בשל כך, מאפשר לכם להשקיע את הזמן שלכם בפיתוח פעילות החברה.

קרא עוד >

ביקורת ודוחות כספיים

המשרד מעניק שירותי ביקורת מקצועיים ומעמיקים. צוות השותפים משקיע במלאכה מחשבה וזמן רב ומקפיד על קיום הדרישות המופיעות בהנחיות המקצועיות. הלקוח נהנה מהיקף הביקורת ומעומקה מאחר ודוחותיו הכספיים משקפים באופן מיטבי את מצב עסקיו ומקנים לו את מלוא הזכויות המגיעות לו על פי דין. אנו מאמינים כי ביקורת טובה מסייעת באיתור הזדמנויות וסיכונים הכרוכים בפעילות העסקית באופן המאפשר לנו יעוץ וסיוע ממוקד ואינטנסיבי. הדוחות הכספיים המופקים במשרדנו נערכים באיכות גבוהה ובאופן מקצועי ועדכני. אנו שמים דגש ומשקיעים משאבים רבים ומתמשכים בפיתוח וקידום רמת הידע במשרד.

קרא עוד >

חשבות
שכר

המשרד מעניק שירותי חשבות שכר במיקור חוץ למגוון חברות במשק , תוך שימת דגש על הצרכים המשתנים של הלקוח ובעמידה בלוחות זמנים. מחלקת חשבות השכר במשרד מספקת שירות וייעוץ מקצועי הכולל ידע רחב בתחום המיסוי (חוקי מס הכנסה וביטוח לאומי) ודיני עבודה.

קרא עוד >

חשבות – מיקור חוץ

ניהול כספים בעסק מהווה את האבן דרך הראשונה בהתפתחות ובצמיחה, מטרת ניהול הכספים הינה לתכנן את העתידה הכלכלי של החברה תוך לקיחה בחשבון את כל הגורמים היכולים להשפיע על מצבה הכספי של החברה בעבר בהווה ובעתיד. מנכ"ל החברה בדר"כ הוא האדם האמון על ניהול הכספים בחברה, אך מרבית המנכ"לים בעסקים הקטנים והבינוניים מלבד היותם בעלי ידע בסיסי בנושא ניהול כספים מוצאים את עצמם, עוסקים בחלק ניכר מזמנם בנושאי כספים, תקציב, תמחיר ובנקים. מטרת ניהול הכספים במיקור חוץ הינה לאפשר למנכ"ל לפנות את זמנו ולהתמקד בנושאים בהם יש לו יתרון יחסי.

קרא עוד >

צור איתנו קשר